The Singleplayer Modification for Mount&Blade; WarBand about Kosciuszko Uprising.

Forum Thread
  Posts  
1794: Kosciuszko Uprising 2.92 (Games : Mount & Blade: Warband : Mods : 1794: Kosciuszko Uprising : Forum : Bug reporting : 1794: Kosciuszko Uprising 2.92) Locked
Thread Options
Mar 9 2015 Anchor

Here you can report problems with the modification and bugs. Saved games are also welcome!

Edited by: Tony_Bugow

Mar 11 2015 Anchor

Why the grenadiers don't have muskets and proper uniforms?

Also if you go to the eastern end of the map your party icon disappears...
Also when in the tavern while raining, the rain drops go through the ceiling and it's raining inside...

Mar 11 2015 Anchor

This is the other type of grenadiers - these forces were based on the kosynierzy, but reinforced with a captured equipment. You can find something about them on the wikipedia. I don't know why links doesn't work here. Their full name is "Grenadierzy Krakowscy". Unfortunately, it's only in polish.

We have tried to fix the rain in taverns, but it was quite difficult, as I remember. We will check it out again, though.

Also, I am going to check the eastern part of the map. Thank you for reporting!

Edited by: Tony_Bugow

Mar 12 2015 Anchor

I see, thanks for the info!
Also the headhunters in taverns give the player money about the prisoners of war indefinitely - the prisoners don't leave your party although the headhunter paid you for them so you can ask for money forever.

Mar 12 2015 Anchor

Once again thank you for the information! Your help means a lot to me. I've just added this problem to the our to-do list.

Mar 18 2015 Anchor

I would like to write in Polish. If it is a problem, answer on my bugs report.
A więc tak:
Zrobiłem sobie 3-dniową przerwę od grania i... i tragedia. Wchodzę, i gdy poruszam się po mapie stale wyświetla się: "zapis nie jest kompatybilny z wersją. Rozpocznij nową grę." Wygląd mojej postaci został zresetowany do podstawowego, nie mam ŻADNEGO ekwipunku i CAŁA moja linia fabularna została zresetowana. Dodatkowo nie mam możliwości kupienia czegoś innego niż buty skórzane...
No Panowie, wszystko mogę zrozumieć, to że część dialogów jest po angielsku, że nie ma żadnych zadań np. od lordów że w tawernach przenikam przez meble, no ale "pardon"... wersja beta, ok, ale takiej niespodzianki nie strawię.
No cóż, szkoda, bo przed dzisiejszą zagrywką zamierzałem pochwalić Was za trud włożony w odwzorowanie realiów historycznych, ładną grafikę i ciekawą fabułę.

Mar 18 2015 Anchor

Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Najlepiej albo na forum tawerny, albo tutaj - 1794developmentteam@gmail.com
Dotychczas było wiele problemów, ale z takim się nie spotkałem. Napisz może czy masz steamową wersję gry, czy nie robiłeś w międzyczasie reinstalacji. Ten sejw uszkodzony także mógłby się przydać. Czy spotykałeś się już z taką sytuacją w innych modach? Żeby naprawić ten błąd potrzebujemy czegoś więcej.

Mar 18 2015 Anchor

Dobrze, napiszę tutaj i na e-mail.
Tak mam steamową wersję gry i nie dokonywałem żadnej reinstalacji. Oczywiście uszkodzony sejw również mogę wysłać. W innych modach? Hmmm... dużo ich było, ale raczej się nie spotkałem. Choć był taki przypadek w ( jeżeli orientujecie się w uniwersum Mount&Blade; ) Carribean! Jednego dnia straciłem cały ekwipunek i totalnie nie mogłem nic zakupić. Moim zdaniem jest coś na rzeczy w niezgodnych plikach gry. Np. w carribean! znalazłem plik sugerujący że pojawi się polska husaria...
Przepraszam, że może moja wypowiedz zabrzmiała trochę frustrująco, ale bardzo spodobał mi się mod i będąc już jak sądzę pod koniec linii fabularnej.. Sami rozumiecie.
Dokładny opis problemu wyślę na e-mail.

Mar 18 2015 Anchor

Takie problemy nie powinny mieć miejsca, więc Twoja reakcja jest jak najbardziej uzasadniona. Gdybyś mógł podesłać uszkodzonego sejwa też byłoby dobrze, to już najlepiej na maila. Póki co nie mam więcej pytań, natomiast mogą się pojawić gdy będziemy naprawiać ten błąd, wtedy bym się z Tobą skontaktował. Mam nadzieję, że w najbliższej wersji uda się go zlikwidować. Dzięki za zgłoszenie i za opis. :-)

Apr 8 2015 Anchor


Edited by: UsamaEzaddin

Jul 10 2015 Anchor

Poprawcie tego buga: można sprzedawać jednego Chieftaina w tawernach w NIESKOŃCZONOŚĆ- za każdym razem gdy sprzedaję, to on nie znika z prisoners.

Reply to thread
click to sign in and post

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.