Poland is a country in Central Europe, bordered by Germany to the west; the Czech Republic and Slovakia to the south; Ukraine, Belarus and Lithuania to the east; and the Baltic Sea and Kaliningrad Oblast, a Russian exclave, to the north. Poland is also a member of the European Union, NATO, United Nations, World Trade Organization, and the Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD).

Forum Thread
  Posts  
Mod of the Year 2010 (Groups : Poland : Forum : Ogłoszenia : Mod of the Year 2010 ) Locked
Thread Options
Nov 15 2010 Anchor

Wczoraj ruszył coroczny plebiscyt Mod of the Year Awards w którym głosujemy na najlepsze modyfikacje dostępne w serwisie MoDB. Pierwsza faza głosowania zakończy się 30 listopasa 2010 natomiast a cały konkurs potrwa do 1 stycznie 2011. O tym jak należy głosować oraz więcej informacji znadziecie na oficjalnej stronie konkursu ModDB Awards 2011

Zapraszam do głosowania.

Mod of the Year Awards

Edited by: Noktis

Nov 15 2010 Anchor

O ! w tym roku mają nowe logo XD

Nov 15 2010 Anchor

Tak ale to nie zmieni faktu ze w plebiscycie zwycięży jakaś gra pokroju Half-Life. Ja bym zachęcał do oddawania głosów na polskie projekty (i nie tylko).

--

Diablo 1 Mod - The Awakening
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Path of Exile - Darmowa gra Action RPG

Nov 19 2010 Anchor

Ja znam tylko polskie projekty do C&C. Jeżeli ktoś byłby w stanie coś polecić..

Nov 19 2010 Anchor

No to zapodaj linki d tych projektów moze ktoś zagłosuje ;] Oprócz modów do C&C sa też mddy do GTA ale nie pamiętam ich nazw.

Moddb.com - Dzieje Khorinis - mod do Ghothic II - Noc Kruka
Moddb.com - Przebudzenie - Mod do Diablo (Mój projekt więc zachęcam do glosowania :D)

--

Diablo 1 Mod - The Awakening
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Path of Exile - Darmowa gra Action RPG

Nov 21 2010 Anchor

Moddb.com - Mental Omega APYR (mój mod)
Moddb.com - Mar Mod
Moddb.com - Last Great War
Moddb.com - World War 3

Edited by: Speeder

Nov 21 2010 Anchor

Zagłosowałem i życzę powodzenia.

--

Diablo 1 Mod - The Awakening
Diablo 1 Hellfire - Kronika
Path of Exile - Darmowa gra Action RPG

Nov 21 2010 Anchor

Nawzajem! Również poparłem polskie produkcje wymienione przez Ciebie.

Mental Omega APYR jest w TOP 100 MOTY. Liczymy na wsparcie!

Czy inny polski mod jest w TOP100?

Reply to thread
click to sign in and post

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.