║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║ ||║ ©2012 TümHaklarSaklıdır®|| σяigiиαL ρяσfiLe...;) VoLume:ıııııııııııııııııııııııııı[]ııı %95 █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █ gözlerine yastayım CSye hastayım hayat çekilmiyo çekici çağırın Tatli dil yilani deliginden çikarir. Sonrada yilan sokar. Haksızlığa gelemem Hatır gönül dinlemem Babamın oğluyum ben Kurşun yerim ama Asla laf yemem!!! Hep aynı masal Hayat ve ben İşte bu kadar Gitdiği an bitmiştir Ben gideni değil Giden beni kaybetmiştir.. Yerlere tükürmeyiniz Tükürecek o kadar surat varken Bizi satanı Bizde beleşe veriyoruz Söz bilirsen söz söyle, sözünden ibret alsınlar. Söz bilmezsen susta, seni bir adam sansınlar. Dost sanma şanlı vaktinde dost olanı Dost bil zor anında elinden tutanı. Gönül ne kahve ister ne kahvehane Gönül sohbet ister kahve bahane Allah islerse bir kişinin işini Mermere bile geçirir dişini İstemezse bir kişinin işini Muhallebi yerken kırar dişini. İçki yiğidi susturur, korkağı coşturur. İki şey korkunçtur; anlaşılmamak ya da yanlış anlaşılmak. Bak şu çeşmeye su içecek tası yok. Kırma insan kalbini, yapacak ustası yok. Aptallarla tartışma, başkaları aranızdaki farkı anlayabilir. Ye yağlığı iç suyu. dondurursa dondursun Ye tatlıyı içme suyu, yandırırsa yandırsın. Dünya malı elde iken hep düşmanlar dost olur. Elde bir şey kalmayınca dost bile düşman olur. Akıl bir gemidir, fikir dümeni Kullandır kendini, göreyim seni Rakıya verip anırma Tütünü verip savurma Ne kadar bilirsen bil, Söylediklerin karşısındakinin anlayabildiği kadardır. İtimadı lütuf sanıp borca sarılma Bir gün gelip istenecektir, sonra darılma Bana benden olur, her ne olursa Başım rahat eder, dilim durursa Seni üzgün görsem Ben kahrolurdum Gülen gözlerinde Hayat bulurdum Boynumu büktün bükeli Yuvamı yıktın yıkalı Geri dönüp de gör halimi Derbeder oldum perişan oldum Serseri dediler gücenmedim Divane dediler gücenmedim Senin bu yaptıklarına Cok içerledim Kuruyan yapraklar yeşermez gayri Kırdığın şu kalbim affetmez seni

My Blogs

No blogs were found matching the criteria specified. We suggest you try the blog list with no filter applied, to browse all available. Join now to share your own content, we welcome creators and consumers alike and look forward to your comments.

Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.

Level
20%
Newbie
1
Avatar
Avatar
Last Online
Country
Turkey Turkey
Gender
Male
Friends
Become friends
Member watch
Follow
Statistics
Rank
323,673 of 614,924
Visitors
189 (1 today)
Time Online
60 seconds
Activity Points
2
Comments
1
Site visits
39
Contact
Contact
Send Message