To jest mod do gry SCP Containment Breach. Mod ten jest zrobiony dla mojego przyjaciela specyficznie, Hooviego Senpai Lovera. Mod zrobiony z assetów z neta. Jest rok 2069. PIS przejął władze i rządzi stalową dłonią. Jarosław Kaczyński został wybrany na nowego prezydenta III Rzeczypospolitej Polski. PO'wcy zostali zchwytani i wysłani jako osobniki do testów w organizacji SekCiPIS lub w skrócie Zespół Placuwek Badawczych Memezy PIS, organizacji założonej przez PIS aby przetrzymywać i badać objekty memiczne i anomalne przed światem. Ty jesteś WaliStopaTV, PO'wiec schwytany w ręce organizacji. O godzinie 10:45 WaliStopaTV jest obudzony i z eskortowany przez Kamila Durczoka i Rurka na test z SCP-173. Rozpoczyna się test podczas którego zdarza się awaria w całej placówce uwalniając memy na wolność. WaliStopaTV jedyny przeżywa. Czy przetrwa? Jak może uciec z piedolonej placówki memetycznej?. Wszystkiego dowiecie się w kolejnym odcinku Młodych Tyt-ok nie.

Add file SCP Containement Breach Polska Memeza Mod 1.0.2
Filename
SCP_Containement_Breach_Polska_Memeza_Mod.rar
Category
Patch
Uploader
Miomiowski
Added
Size
216.2mb (226,704,453 bytes)
Downloads
71 (1 today)
MD5 Hash
9f815eebb10f14025d59e688e35236e8
Embed Button
Embed Widget

If you like SCP - Containment Breach Polska Memeza Mod, show your support by giving them a vote in the 2020 Mod of the Year awards

Description

Patch - wersja 1.0.2 dla SCP Containment Breach Polska Memeza Mod.

Preview
SCP Containement Breach Polska Memeza Mod 1.0.2
Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.

Follow Profile
Icon
SCP - Containment Breach
Developer
Miomiowski
Contact
Send Message
Homepage
Moddb.com
Release date
Mod watch
Follow
File
Browse
Files
New
Add file
Share
Related Games
Related Groups
Miomiowski
Miomiowski Developer