Post news RSS Dzień Screena theModders.org

Na theModders.org jest organizowany doroczny event - Dzień Screena. Jest to szansa dla polskich i zagranicznych grup modderskich na zaprezentowanie tworzonych przez siebie projektów szerokiej publiczności.

Posted by on

Na theModders.org jest organizowany doroczny event - Dzień Screena. Jest to szansa dla polskich i zagranicznych grup modderskich na zaprezentowanie tworzonych przez siebie projektów szerokiej publiczności. Zgłaszać się może każdy, kto prześle 10 grafik (screeny/rendery/concepty/cokolwiek) i opcjonalnie króciutki opis moda/link do strony internetowej. Będzie on promowany na serwisach takich jak Poltergeist, Twierdza Insimilion, Tawerna Gothic, Gothic Site i Tawerna Four Ways. Dzień Screena rozpocznie się 24 sierpnia trwać będzie 7 dni, w trakcie których publiczność będzie oceniała grafiki i modyfikacje, a na koniec zostanie wybrany Mod Targów :)

Po więcej wiadomości i listę teamów które już się zgłosiły zapraszam do tematu na forum dyskusyjnym theModders: Themodders.org
Comments
Noktis
Noktis

Ja już się zgłosiłem.
BTW.
Coś za bardzo do lewej wyrównany tekst w tym newsie. Możesz również dodać ten plakat (logo) do tekstu tego newsa.

Reply Good karma Bad karma+1 vote
Dark/
Dark/

Jako jeden z administratorów serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w tym wielkim wydarzeniu :)

Reply Good karma Bad karma+1 vote
Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.