This member has provided no bio about themself...

My Blogs

No blogs were found matching the criteria specified. We suggest you try the blog list with no filter applied, to browse all available. Join now to share your own content, we welcome creators and consumers alike and look forward to your comments.

Comments
Artiu76
Artiu76

Znalazłem błąd przez który gra wysypuje się do pulpitu z błędem.W pliku o nazwie "quotes.txt" z katalogu Data\text\ coś jest w nim nie tak tylko po skopiowaniu jego gra się sypie pozatym jest jeszcze coś nie tak chyba z plikiem "names.txt" jego różnica pomiędzy spolszczeniem a oryginałem moda jest taka że w tym pierwszym jest nazwa "{Lse}lesse" a nie ma jej w oryginalnym pliku moda pomimo tego że oba są nie przetłumaczone... w rezultacie przy wychodzeniu z gry też wywala błąd ale nie ma on chyba znaczenia w grze chociaż tego nie wiem na 100%... pozostałe pliki sprawdziłem i nie sprawiają problemu przy ładowaniu i w czasie gry.
Mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam.

Reply Good karma Bad karma+1 vote
KonigNL Creator
KonigNL

juz masz nową łatkę ,zapomniałem poprostu zamienić qotes -ten plik odnosi sie do przysłów w trybie ładowania , teraz są po polsku poprostu sciagnij nowy patch i zastap wszystki pliki , Lesse tez naprawiony ..pozdrawiam

Reply Good karma+1 vote
Artiu76
Artiu76

Witam ponownie .. niestety ale coś nie tak tym razem wywala z gry zaraz przy ładowaniu..przeglądałem loga u siebie i program wypisuje sporo ostrzeżeń nie wiem do końca czy przypadkiem nie jest problemem to że mod jest z podstawką medievala 2 total war w wersji rosyjskiej ???? może jakby sam mod Bulat Steel spróbowac wrzucić do katalogu mods w wersji polskiej i wtedy władować dopiero spolszczenie ??? pozdro..

Reply Good karma Bad karma+1 vote
Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.

Level
Avatar
Avatar
Last Online
Country
Poland 🇵🇱
Gender
Male
Friends
Become friends
Member watch
Follow
Statistics
Rank
14,452 of 715,025
Visitors
184 (1 today)
Time Online
16 hours
Activity Points
252
Comments
46
Site visits
240
Contact
Contact
Send Message