This member has provided no bio about themself...

My Blogs

No blogs were found matching the criteria specified. We suggest you try the blog list with no filter applied, to browse all available. Join now to share your own content, we welcome creators and consumers alike and look forward to your comments.

Start a group Groups
Potop Total War Developers

Potop Total War Developers

3 members Developer & Publisher

Prywatna grupa dla twórców moda do Medievala - Potop Total War.

Comments
Guest
Guest

This comment is currently awaiting admin approval, join now to view.

goro496 Creator
goro496

Jak się bawię przy tych jednostkach to popatrzę na statystyki, bo np Grenadierzy ze Szwecji wybijają husarie do zera jeszcze za nim ta zacznie szarze :D

Reply Good karma+1 vote
ordenus25
ordenus25

Mam trochę czasu i testuję ostrzał piechoty - silnik medievala umożliwia 3 sposoby ostrzału (z tego co się zorientowałem, może jest coś jeszcze) tj. ostrzał "wszyscy kupą" :) czyli strzelają wszyscy na pałę pierwszy szereg drugi, wygląda to dość chaotycznie - następnie ostrzał szeregami (EDU-stakes, stakes), strzela pierwszy rząd potem kuca i strzela wtedy drugi rząd i na zmianę, oraz 3 sposób (EDU-fire_by_rank) strzela pierwszy rząd potem się wycofuje na tył i strzela następny rząd.
Ten ostatni sposób najbardziej historyczny dla tego okresu ale jest w zasadzie niegrywalny - jednostki się motają i g... z tego wychodzi tzn skuteczność zerowa, najskuteczniejszy wydaje mnie się jest ten drugi sposób czyli szeregami, ale muszę porównać z pierwszym sposobem czyli na pałę wszyscy naraz. Chodzi mi tu o podniesieni skuteczności piechoty bo wygląda to marnie (przede wszystkim chodzi mi o komputer) tzn wystarczy że grając RON wystawie samą konnice i taką wrogą piechotę rozwalcowuję :)

Reply Good karma Bad karma+1 vote
Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.

Level
Avatar
Avatar
Last Online
Gender
Male
Friends
Become friends
Member watch
Follow
Statistics
Rank
32,399 of 738,838
Visitors
190 (2 today)
Time Online
15 hours
Activity Points
116
Comments
40
Site visits
1,188
Contact
Contact
Send Message