Jest to historia pewnego młodego farmera z Khorinis, który został porwany przez smoka do nieznanego mu świata. Twoim zadaniem jest odnalezienie się w nowym miejscu i stawienie czoła niebezpieczeństwom. Czy uda ci się przeżyć i odnaleźć drogę powrotną do Khorinis? Kto wie...

Post news Report RSS Końcowe betatesty

Prace nad samym spolszczeniem powoli dobiegają końca. Jesteśmy w trakcie ostatnich testów. Premiera modyfikacji w wersji polskiej najprawdopodobniej odbędzie się na przełomie lipca/sierpnia.

Posted by on

OSTATNIE TESTY

Przez ostatnie miesiące nasze prace generalnie obracały się wokół tworzenia 187 stronicowego poradnika do modyfikacji. Został on ukończony dopiero stosunkowo niedawno. Stworzenie go kosztowało nas naprawdę wiele wysiłku i czasu. Są w nim liczne wizualizacje m.in. screeny z questów, mapy z rozmieszczeniem różnych przedmiotów, zdjęcia NPC, lokacji itd. Każde z ok. 50 zadań jest rzetelnie opisane, każdy z ok. 100 NPC ma swój opis. Opisane jest w nim dosłownie wszystko.

Prace nad samym spolszczeniem powoli dobiegają końca. Jesteśmy w trakcie ostatnich beta testów. (testują eto i nouwak).

Premiera modyfikacji w wersji polskiej najprawdopodobniej odbędzie się na przełomie lipca/sierpnia.
Tutaj przykładowy opis zadania z poradnika;

Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.

Follow Report Profile
Icon
Gothic II - The Night of the Raven
Developer
White&Red Group
Contact
Send Message
Release date
Mod watch
Follow
News
Tags
Beta, Test
Browse
News
New
Post news
Report
Report
Share
Related Games
Related Groups
White&Red Group
White&Red Group Developer & Publisher