Modification aims to balance all countries in the game. Developer logs will be published in Turkish!


Modun ana yayınlanma konusu: Goo.gl

Modun paradox-forum geliştirici konusu: Goo.gl

Modun Twitter hashtag'ı: Goo.gl

Modun hızlı indirme linki: Goo.gl

Post article RSS Articles

Selamlar,

V0.5 geçtiğimiz gün çıktı. Bu geliştirici yazımızda modun olumlu ve olumsuz yönlerine odaklanacağız. Tabii ki, sizlere sunduğum bu güzel hizmeti dün kendimde oynayarak denedim. İlk gözlemlerim Türkiye'nin fazla geliştiği yönünde.

Uzun bir süre aşırı gelişmiş ülke ile oynamanızı istemem, bundan dolayı 1 hafta içinde olması gerektiği şekilde zayıflatılmış Türkiye karşınızda olacak. Bu odak ağaçlarındaki endüstriyel odakları ve eyalet fabrikalarını etkileyecek. Doğu bölgelerinde altyapı 5'den yüksek olamayacak.
Kaynakların olması gerektiği seviyede olduğuna inanıyorum, bu yüzden hiçbir oynama olmayacak. Endüstriyel odaktaki Petrol arttırılacak, gereksiz bir kaç odak kaldırılacak.

V0.5.1 kısa süre içinde sizlerle MODDB ve DROPBOX indirme ağlarında olacak! Ayrıca, Türk Silahlı Kuvvetleri ordu tecrübesini oyuna yansıtacak bir modül geliştirme çabasındayım. Bu etki oyun başından itibaren her ideolojide etkin olacak, pasif olarak belirli miktar ordu deneyimi kazanılacak. Bu sayede bakanlıklardan hava tecrübesine yönelebilir, Vecihi Hürkuş'u tereddüt etmeden bakan yaparak Hava Deneyiminizi arttırabileceksiniz.

Odak ağacında gereksiz çok özellik olduğundan söz etmiştim. Bu özellikler kalkacak, yerlerine gerekli özellikler gelecek. Ayrıca uzun vadede düşündüğüm biraz daha yenilik var ancak onları bir sonraki yazımda ele alacağım.

Sonraki günlüğe kadar görüşmek üzere! Tarih isterseniz, V0.5.1 çıktıktan kısa süre sonra analiz amacıyla tekrar günlük yazacağımı hatırlatırım.

Development Diary #2 - 26.10.2016

Development Diary #2 - 26.10.2016

News

Bu geliştirici günlüğü 26 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır. İçeriği Türkçe(Turkish) dilindedir.

Development Diary #1 - 03.10.2016

Development Diary #1 - 03.10.2016

News

Balanced Nations (Dengelenmiş Ülkeler) Geliştirici Günlüğü - [03.10.2016] İçeriği Türkçe(Turkish) dilindedir. Oyunun ilk geliştirici günlüğü...

Add file RSS Files
BalancedNationsV0.5

BalancedNationsV0.5

Demo

Balanced Nations modumuz için yeni versiyon (V0.5) çıktı! Milli odak ağacı da olan bu sürümü kullanmanızı tavsiye ediyorum.

BalancedNationsV0.4

BalancedNationsV0.4

Full Version

Bu mod, Hearts of Iron IV oyununda Türkiye'yi güçlü ve dengeli bir "süper güç" konumuna getirir. Ayrıca yakın zamanda diğer ülkeler için de...

Comments
aksuburak13
aksuburak13

neden istanbula giremiyor askerlerimiz

Reply Good karma Bad karma+1 vote
TheFlyingKick
TheFlyingKick

Bu mod Turkey Flavour moduyla birlikte çalışıyor mu ?

Reply Good karma Bad karma+1 vote
Guest
Guest

kardeşim rar dosyasında mod uzantılı dosya eksik tekrar upload edermisin

Reply Good karma Bad karma+1 vote
narville12
narville12

Dostum teşekkürler sonunda adam gibi bir türkiye modu yapan oldu. Her eline alan abartıyordu. Teşekkürler bence modu geliştirmeye devam et "Good joob"

Reply Good karma Bad karma+1 vote
Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.