Jde o česko-slovenskou fan-skupinu pro českou modifikaci Tiberium Essence.

  • View media
  • View media
  • View media
  • View media
  • View media
  • View media
Post article RSS Articles
New TE soundtrack: Green Blood

New TE soundtrack: Green Blood

Tiberium Essence 4 comments

New soundtrack for Tiberium Essence mod: Green Blood

Comments  (0 - 10 of 19)
Rimtech
Rimtech - - 120 comments

Zije tady ještě někdo vubec? :D

Reply Good karma Bad karma+2 votes
Guest
Guest - - 699,109 comments

This comment is currently awaiting admin approval, join now to view.

Oaks
Oaks - - 2,242 comments

Ty bláho xD
Z března :D
Tak jako tak, mutanti, thunderbird sou úžasný.
Tak zase někdy,rád sem vás zase viděl...

Reply Good karma Bad karma+1 vote
darkyuri Creator
darkyuri - - 1,367 comments

dead.

Reply Good karma+1 vote
Oaks
Oaks - - 2,242 comments

No ne, tak Rimtech i cac.ooc stránky jsou naživu.
To mám radost.
Mapu Sarajevo předělanou pro skirmish s přidáním Archívu, Veinhole monstra a pár dalších serepiček sem už dělal.
Mně osobně chybí mapy pro 3 playery.
A co ty Jacku, vyjde něco novýho a skvělýho jako Mars Colony?
Já teď dělám na předělávkách misí Scrin Threshold 19, GDI Rome, Nod Stilleto, Nod Downtown Sydney a podobně.

A u Scrinů. Mno, předevšim by měl Conqueror bejt schopen sebrat zbraně od všech frakcí, a tedy nově i včetně Mutantů.
Ňákej návrh plánu jak řádně předělat ty jejich basic infantry už se mi v hlavě rodí, plus story a teorie. Včetně vzniku a popisu toho co je tiberium. xd A hlavně to pořádně zatočí s teorií kterou sem ti napsal při našem posledním PM.
Furt mi to nejde do hlavy, když je podle lidí Shock trooper moc tlustej na to aby se moh vejít do budovy, tak proč se tam vejdou Tiberian fiends(smečka zmutovaných krokodýlo-vlko-kanco-nosorožců) a vozí se v Humvee, stejně jako Assimilator,Mastermind a Pacifier co vypadaj uplně stejně jako Shock trooper(komu sejde na tom jestli jsou v četě nebo ne, nikdo mi nebude tvrdit že Zone trooper se vejde do výtahu a Shock trooper ne), plus proč kontaminátor,visceroid(malej i velkej),buzzer a tarantula drone mužou do budovy i vozidel když nemaj ruce(asi si otvíraj nohama a v případě buzzerů tam vletí voknem,ne?; no a Tarantula droni slušně poprosí aby jim někdo votevřel, jako R2-D2,předpokládám. No škoda že sou neviditelný když stojí)
Problém u Scrinů je, že když to nevypadá jako řádnej a tradiční čtyřnohej walker nebo vznášedlo, tak je to ňáká obludná stonožka co vypadí víc jak zmršená zmutovaná hybrid organická-robo pěchota než vozidlo. Jojo, Scrini holt polopásovej transportér nemaj.
Kdyby aspoň mohli na vozidlo naroubovat (Combine with vehicle) víc Buzzerů najednou, aby to bylo jako Buzzer Hive. Jenže z Buzzer Hivu se oni rodí po třech, každý 3-4 vteřiny zadarmo.

Reply Good karma Bad karma+3 votes
Rimtech
Rimtech - - 120 comments

cac.oox bude naživu ještě hodně dlouho :D a mě se CAC taky jen tak nezbaví :D :D ah Tiberiová prasátka no tady je jednoznačně podle mého nazoru to že je to bug kterej by se Carniusovy měl reportnout protože si myslim že i on s tím nepočítal :D každo pádně brzy tu hodim menší update? asi jo :D těch map teda - kompletně předělanou Nights of the Mutants, hodně vy upgradovanou Tiberium Garden Redux a brzy začnu s novou zimní mapou.. ;)

Reply Good karma Bad karma+3 votes
SeriousJack
SeriousJack - - 43 comments

Mám už dlouho pár map rozdělaných. Hrát se dají jen to chce zapracovat na designu a tak. Taky na jedné řeším problém s AI. AI na ní stále staví rafinerie až se s nimi dostane až ke mě do tábora. Když mu je začneš bořit, obnoví je. Nezbydou mu pak prachy na jednotky, takže to je hra o ničem. Všude jen rafinerie a jezdí k tobě harvestery na jatka :-) Věděl by tu někdo, jestli se to dá ošéfovat nějakým scriptem nebo waypointy k tiberiovým polím?

Reply Good karma Bad karma+2 votes
Oaks
Oaks - - 2,242 comments

K čemu vlastně waypointy jsou, když to neni ve spojení s custom singleplayer mapou
a bez použití scriptů?
Tohle kolem AI a technický věci by spíš věděl líp Starfox100 třeba,či PurpleGaga.
Už je to hodně dlouho co sem o tom někde viděl diskuzi.
Zkus si projít forum thready, třeba to tam někde eště je.
Pokud ale hraješ proti Brutal steamroller, tak to je cvok co ti narve 6 rafinerií kolem pole co má max 25000 creditu a šířku 100 a obnovuje se rychlostí 1 krystal za 25 sekund, (toznm. kurevsky pomalu) a celý pole zmizí do tří minut
Takže buď na mapu flákneš a pořádně rozšíříš pole, dáš jim regen třeba 8-12 sekund, flákeš starting a max tib value na aspon 250 000, přidáš modrý pole a hodně tiberovejch jehel a siláží + starovní prachy taky pěkně tučný a možná se něco začne dít. A taky nezapomeň položit normál tib pole do Red zone green/blue tib field.
Pokud testuju mapu, vždycky si radši dám medium nebo hard balanced, Brutal AI obecně a navíc Rusher či Steamroller jsou fakt totálně vypatlaný AI, co to hrajou bez ohledu na to jak mapa vypadá a co v ní je.

Reply Good karma Bad karma+2 votes
Rimtech
Rimtech - - 120 comments

Ještě takovej dotaz nejde udělat nějak to aby sem mohly nahrávat obrázky i ostatní lidi co tu jsou? já bych sem mohl házet ochutnávky map které budu dělat ? ;)

Reply Good karma Bad karma+2 votes
SeriousJack
SeriousJack - - 43 comments

Mělo by to jít tak, že si najedeš do kategorie "images" a nad aktuálním obrázkem je plusko. Na to když najedeš myší objeví se "add media". Dál postupuj dle instrukcí.

Reply Good karma Bad karma+2 votes
Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.

X
Tags