Forum Thread
  Posts  
[html5] Rock It to Space, a free rocket game (Forums : Pimpage & Posing : [html5] Rock It to Space, a free rocket game) Post Reply
Thread Options
Mar 9 2020 Anchor

Game is at Protop.link

470981-tnmzfu6z-v4.png

AWSD or arrow key controls. Buying control fins allows steering, and buying valves allows throttle control. (slide in the direction you want to move on a touchscreen) P key or pause button to pause and unpause. (there is a delay to prevent pause spamming) Trailer on youtube and an android app with the same name. (Search pub:protop if you are having trouble finding it)

If the controls aren’t working, make sure the game is in focus by clicking on it.

Apr 7 2020 Anchor

DORK: Rzeczywisty czas świetności FLYTEFOAM to naprawdę podeszwa środkowa, która jest tutaj, aby wykonać. Na początek zdobądźmy coś bezpośrednio tutaj. Ponieważ obuwie może wydawać się szybsze, jest to trener z dużą amortyzacją / stosem na co dzień. Dlatego szybki kurs był nieostrożny i wymagał kilku prac, podobnie jak HOKA osobiście (minus rzeczywisty Co2 By oraz SPE, wkrótce).

W ramach zwykłej prostej odmiany sercowo-naczyniowej to rozwiązało się prawidłowo. FLYTEFOAM Świetny czas pakuje świetne uderzenie pod stopami, a jeśli chcesz mieć poduszkę, to jest to. Jest elegancki, a do połowy przyzwoity, dobrze wyważony, aby zapewnić przyjemne śródstopie w butach Adidas Alphaboost, aby ruch stopy z przodu, a także ponieważ lokalizacja dość słodkiego miejsca w obuwiu nie była zbyt długa. To niesamowite. Kilometry doświadczyły świetnie.

Niestety, biorąc pod uwagę fakt, że okres został tutaj przypisany do rzeczywistej podeszwy środkowej za pośrednictwem ASICS, osobiście uważam, że osoby te pominęły kilka kluczowych elementów w ramach podziału meczów. Co najmniej w odniesieniu do moich osobistych kubków smakowych Shine.

ROBBE: Bez wątpienia większość tego, co najlepsze, pozostawiono wiaderkowi podeszwy środkowej. Nowe buty Adidas Nite Jogger FLYTEFOAM Świetny czas to naprawdę świetny czas, jeśli chodzi o pewność - w dłuższej perspektywie. Jest łagodny, sprężysty, wydaje się to naprawdę nie ASICS, takie jak. Po prostu wydaje się… przyjemny. Byliśmy prawdziwie zaskoczeni. Przypomniało mi visit link to osobiście wiele osób, które wszyscy uwielbiają, takie jak pierwsze kilka z podeszwy środkowej Respond.

Mówiąc o rzeczywistej Herkrandsklep.com podeszwie środkowej, jest obecnie mnóstwo piany dla wszystkich tych maksymalistycznych sportowców. Być może nadmierna ilość, którą omówimy w następnym obszarze.

Rzeczywista podróż z obuwia była dobra, gdy tylko zaczęła się poruszać. Faktyczny brak stabilności po wejściu wydaje się równoważyć podczas przejścia do prostego tempa pracy. W obuwiu jest rozkołysany, a my doświadczyliśmy, że naprawdę dobrze ładnie przekształcił buty Adidas NMD od pięty do palców w płynnym ruchu. Dodatkowo, w przeciwieństwie do ASICS z poprzedniego, absolutnie nie miałem trudności z faktycznymi kilogramami obuwia.

Reply to thread
click to sign in and post

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.