Post feature RSS Weryfikacja Big Bear

Big Bear featured on App4Smart.com Have you heard Russians are enthusiastic about Big Bear?:D Thanks for App4smart!

Posted by on

App4smart.com

Weryfikacja Big Bear

Vyacheslav Grishankov
Niedźwiedzie i ryby
Data: 08 sie 2015, testowany na ASUS Nexus 7
8.8Doskonała
Big Bear dla Androida - bardzo zabawna i wciągająca gra zręcznościowa o białym niedźwiedziu, który poluje na ryby.
Biały niezdarny wyrzucony z pakietu nosi nietypowy kolor futra. Ale Michael nie zniechęcił i wysłał do rzeki, gdzie związanej z połowami. Z ostrymi pazurami, łamie produkcję, zdobywając przyzwoitą ilość punktów.
Gra jest bardzo podobna do popularnej gry zręcznościowej Fruit Ninja. Ryby wyskakują z stawu i przez jakiś czas wisi w powietrzu. W tym momencie trzeba szybko zrobić kilka machnięcia i oderwać go na kawałki. Oprócz zwykłej ryby znaleźć złoty okonie i dużą czarną rybę. Pierwsza daje dziesięć razy więcej punktów, drugi przebieg deszczu ryb. Wraz z upływem czasu pojawiają się bomby i butelki zatrutej wody. Oni nie mogą dotyczyć, w przeciwnym razie misja zakończy się natychmiast.
Chip jest szefem pasażu - ogromne niedźwiedzie nietypowe kolory, które starają się zatrzymać nam zebrać jedzenie. Walcz z nimi wyniki w osobnym mini-gry: w kolejności, należy kliknąć przycisk na ekranie lub machnięcia zrobić na zaznaczonej linii. Więc bloków bohater ataku przeciwnika. Wtedy trzeba dać przeciwnikowi kilka razy w twarz.
Po zebraniu ryby i pieniędzy, aby kupić nowy kapelusz i poprawić wydajność ataku, szybkości i wytrzymałości. Będzie szybko walczy nieprzyjemnych współbraci i dłuższy kotlet ryby.
Big Bear - zabawna gra zręcznościowa z ładną rozgrywki, obraz i charakter.


Post a comment
Sign in or join with:

Only registered members can share their thoughts. So come on! Join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) and join in the conversation.