Editor in Chief of SmartAge.pl website - www.smartage.pl Administrator of MoW-Center.pl website - www.mow-center.pl, Call to Arms Polska - www.calltoarms.pl and Wargame Center - www.wargame.com.pl International relations student.

Report article RSS Feed MoW-Center.pl - Twoje centrum informacji o Men of War

Posted by Windmaker on Feb 17th, 2012

www.mow-center.pl

Seria Men of War jest jedną z najlepszych serii gier strategicznych jakie kiedykolwiek zostały wydane. Za wysoką jakością gry, olbrzymimi możliwościami rozgrywki idzie jednak bardzo wysoki poziom trudności, który zniechęca wielu graczy do dalszej zabawy. Nie jest to jednak coś, czego nie da się przeskoczyć. Wystarczy zagłębić się trochę w grę, zdobyć trochę doświadczenia i okazuje się, że gra wcale nie jest taka trudna jakby się mogło wydawać. Większość graczy robi to metodą prób i błędów. Ja uznałem, że skoro mam już wieloletnie doświadczenie w tej serii - zaczynałem od Faces of War i praktycznie od 2008 roku gram bardzo często w gry tej serii; warto jest się więc podzielić nim z innymi.

Z tego powodu powstał portal MoW-Center.pl Jest to obecnie jedyna w Polsce strona, poświęcona w całości serii Men of War. Jej celem jest publikacja informacji na temat gier serii Men of War, poradników do gry i ogólnie wszystkiego co może się przydać graczom.

Także jeśli interesujecie się tą grą, albo zastanawiacie się nad jej zakupem, ale nie jesteście pewni czy warto, portal MoW-Center.pl jest właśnie dla Was!

Na łamach portalu ukazuje się wiele poradników - i będzie ich coraz więcej ;) Na dzień dzisiejszy najciekawszy jest moim zdaniem Poradnik Multiplayer składający się z kilku części, z których każda omawia inny temat. Od zagadnień czysto technicznych po rozgrywkę i nie tylko.

Zapraszam i zachęcam do odwiedzania strony.

www.mow-center.pl

Post a Comment
click to sign in

You are not logged in, your comment will be anonymous unless you join the community today (totally free - or sign in with your social account on the right) which we encourage all contributors to do.

2000 characters limit; HTML formatting and smileys are not supported - text only

Level
Avatar
Avatar
Offline Since
Oct 7, 2015
Country
Poland Poland
Gender
Male
Member Watch
Track this member
Blog
Browse
Blogs
Report Abuse
Report article
Share